ATS Güvenlik Sistemleri

Güvenlik ve Savunma
+90 212 875 5 880
Elektronik güvenlik alanındaki hizmet alanlarımız; en küçük iş yeri, atölye, KOBİ, sanayi kuruluşu alış-veriş merkezleri, sinema, hastane, ev ve villa ile yerleşim sitelerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız, işletmelere ve konutlara sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmek ve gerek bireysel, gerekse kurumsal güvenlik donanımlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

İletişim İçin Tıklayınız

ATS Enerji Sistemleri

Yenilenebilir Enerji Teknolojileri
+90 212 875 5 880
Ats Enerji Sistemleri güneş enerjisini, elektrik enerjisine çevirerek, dünyamızı daha yaşanılabilir bir cennet olarak gelecek nesillere de bizlerin yaşadığı güzelliklerden faydalanabilmesi adına yenilenebilir enerji kaynakları ile enerji üreterek, daha temiz ve güvenli bir gelecek yaratmak adına hizmet vermektedir.

İletişim İçin Tıklayınız

Haber Revizyon Ajanas

Medya / Basın / Habercilik
+90 212 875 5 880
Bağımsız bir yayın grubu olmanın verdiği özgürlük ile, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan önemli, gerçek ve doğru haberleri, tarafsız bir şekilde okurlarına aktarmayı ilke edinmiş olan Haber Revizyon Ajans, yayına başladığı günden bu yana basın etiği ve evrensel değerler çerçevesinde yayın yapmaktadır.

İletişim İçin Tıklayınız

Haber Revizyon Dergisi

Basın / Yayın Sektörü
+90 212 875 5 880
Tüm Türkiye’de, KKTC’deki kitabevlerinde ve bayilerde satılmakta olan, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışından 2000 abonesine de ayrıca ulaştırılan Haber Revizyon, okurlarını, konusunda uzman yerli ve yabancı gazeteci, yazar, araştırmacı, akademisyen, doktor ve bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmış, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri ele alan kapsamlı, gündem haberleri, röportaj ve makaleler ile buluşturuyor. “Özgürlük Elinizde!” sloganıyla yola çıkan Haber Revizyon, bağımsız, tarafsız ve gerçek habercilik ilkeleriyle,Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmaktadır.

İletişim İçin Tıklayınız

HRA TV

Yayıncılık
+90 212 875 5 880
www.haberrevizyon.tv adresi üzerinden, magazin, spor, eğlence, ekonomi, haber ve yapmış olduğumuz özel programları , röportajları izleyebilirsiniz. Güncel, bilgilendirici video haberlere ulaşabilirsiniz.

İletişim İçin Tıklayınız

Radyo HRA

Radyo Yayıncılığı
+90 212 875 5 880
Radyomuza internet bağlantılı cihazlarınızdan bağlanarak, en popüler şarkılar ve video kliplere ulaşabilir, kendi şarkı listenizi oluşturup istediğiniz zevke göre müziğinizi dinleyebilir aynı zamanda canlı yayın programlarında istek yapabilirsiniz.

İletişim İçin Tıklayınız

Sosislim

Gıda
+90 212 875 5 880
Türkiye’nin ateşteki lezzeti SOSİSLİM özel pişirme tekniği ile vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet sunuyor.

İletişim İçin Tıklayınız

Screenshot_2015-02-17-00-45-37