aytekin_turker_yeni

Grubumuz kararlı adımlarla hedeflerine doğru ilerliyor. Yenilikçi hizmet anlayışıyla bu büyümede önemli bir pay sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gücünü dinamik ve yenilikçi olmaktan alan bir grup olarak, doğru kararlar alıyor, hızlı hareket ediyor, yeni yatırımlara yöneliyor ve bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

Sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı ve dünya pazarlarında önemli bir konum edinmeyi planlayan ATS Grup bu yolda ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık veriyor.

Bugün ATS Grup’un geldiği noktada geleceğe korkmadan bakabilmesini sağlayan etkenlerin en başında güven geliyor. Bir şirket için en önemli sermayenin güven olduğunu biliyoruz. Dürüst iş yapmak, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz sözleri tutmak geçmişte olduğu gibi gelecekte de önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Bizi güçlü kılan bir diğer etken ise, iş fırsatlarını erken görüp, hızlı karar verebilmek ve planlı çalışarak atacağımız adımları doğru hesaplayabilmektir. Bu bağlamda bugüne dek doğru kararlar almaya muvaffak olduğumuza inanıyoruz.

Dünya ekonomisi hızlı bir biçimde büyümekte, bu değişim son yıllarda Türkiye ekonomisine olumlu olarak yansımaktadır.

ATS Grup olarak, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Basım Yayın, Reklam ve İnşaat alanlarında hizmet veriyoruz. Ülke potansiyeline güvenmekte ve yeni faaliyet alanlarına girmekteyiz.

Türk ekonomisinin dinamik güçlerinden birisi olarak, ülkemizin gelişim içerisinde olduğu bu dönemde, milletimize karşı sorumluluklarımızı unutmadan, ATS Grup’u bir dünya markası yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken, bu yolculukta önümüzdeki dönemde de müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
R. Aytekin TÜRKER

imza5