genelkurmay_baskanligiGENEL KURMAY BAŞKANLIĞI

Bünyesindeki çeşitli komutanlıkların personel geçiş kontrol sistemleri; turnikeli ve parmak izli kapı açma sistemlerimiz ve güvenlik tur sistemlerimizle sağlamaktadır.

ARÇELİK

Teknolojinin son imkanlarıyla donatılmış üretim parkurları ve fabrika dış alan güvenlikleri guard tour devriye sistemimizle sağlamaktadır. Teknolojide en üst noktada olan firma üretimimizi kendi standartlarına uygun bulmuştur.

BEYMEN

Sektörünün önde gelen firmalarından olan Beymen; yaygın servis ağı ve hızlı hizmeti tercih ederek, tüm şubelerinde, merkezden IP kontrollü ve parmak izli personel devam kontrol sistemimizi tercih etti.

SAMANYOLU TV

Personel takip sistemlerinde yaptıkları araştırma ve firma ziyaretleri neticesinde, firmamızı tercih ederek MagicPass 12628 ID proximity ve parmak izli cihazımızı kurdurmuştur.

AKŞAM GAZETESİ

Samsung kameraların Panasonic auto zoom lensler ile desteklendiği 64 adetlik CCTV kamera sistemi ile 4 km’ ye yakın kablolama yapılarak güvenlik sistemleri firmamız tarafından devreye alındı. Parmak izli geçiş kontrol sistemleri ile de sadece yetkisi olan kişilerin geçişi ve personel takibinin yapılması sağlanmıştır.

GÜLLÜOĞLU

Parmak izi sistemimiz ile firmamızı tercih ederek, şubelerindeki personel giriş çıkışlarını takip edebilecekleri sistemimizi kurdurdular.

ANTALYA HAVALİMANI

Yemekhane kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek MagicPass 15500 +ID parmak izi cihazımızı kurdurdular ve personellerine, belirlenen saat aralıklarında belirlenen adetlerde yemek dağıtımı yetkilendirmesi yapılmasını sağladılar.

TÜRK HAVA YOLLARI

Yaptıkları uzun referans araştırmalarından sonra firmamızı tercih ederek, parmak izi personel devam kontrol sistemimizin kurulmasını sağladılar.

BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HAST.

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, 15 adet MagicPass 15500 +ID parmak izi terminal kurulumunu sağladılar. Kendilerine tahsis edilen kart yazıcılar ile de personel kartlarını kişiselleştirebilmeleri sağlanmıştır.

PEPSİ

Başka bir firmadan daha önce satın aldıkları ancak verim alamadıkları parmak izli kapı açtırma sistemlerinin, firmamızı tercih etmeleri neticesinde daha sağlam, daha şık ve daha hızlı olan parmak izi terminallerimiz ile değişimleri sağlanmıştır.

İTALYA BAŞKONSOLOSLUĞU

Firmamızı tercih ederek konsolosluk personellerinin giriş-çıkış takibini ve güvenlik yetkilendirmesini parmak izi sistemimiz ile sağlamışlardır.

DALAMAN HAVAALANI

Havaalanı ve çevre güvenliğini sağlamak için firmamızı tercih ederek, devriye tur sistemimizin (guard tour) kurulumunu sağladılar.

ÜLKER NATURA GIDA

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, paslanmaz çelik turnikeler üzerinde K200 proximity terminallerimizin kurulumu ile personel takiplerini sağladılar.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI

Bünyesindeki çeşitli müdürlüklerin; parmak izli ve turnikeli geçiş kontrol sistemleri ve parmak izli kapı açma sistemleri firmamızı tercih etmeleri neticesinde kurulmuştur.

DIGICOM A.Ş

Dünya markalarının distribütörü olan DIGICOM A.Ş. firma güvenliğini, firmamızı tercih ederek kalitesi alınan askeri ihalelerde kanıtlamış olan S9 kapı tipi metal üst arama dedektörü ile sağlanmıştır.

ALMANYA BAŞKONSOLOSLUĞU

Firmamızı tercih ederek konsolosluk güvenliğini devriye tur sistemimizin (guard tour) kurulumu ile sağladılar.

KALE KALIP

Kale Kalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş personel devam kontrol sistemi için firmamızı tercih ederek, MagicPass 15500 sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

FRANSIZ HAVAYOLLARI

Atatürk havalimanında kartlı geçiş ve güvenli geçiş kontrolünü ürünlerimizle yapmaktadır.

GİSAD

Ziyaretçi ve personel takip sisteminde firmamızı tercih ederek, turniker üzerine kurulu 10 adet MagicPass 15500 parmak izi terminalimizin kurulumunu sağlamıştır.

LAMP 83

Daha önce çalıştığı firma ve ürünleriyle verimlilik elde edilememesi neticesinde firmamızı tercih ederek, daha sağlam, daha şık ve daha hızlı olan personel devam kontrol sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLYD

Yapmış oldukları uzun referans araştırması ve testlerden sonra firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

İSKİ

İstanbul’daki tüm lokasyonlarının parmak izli geçiş sistemleri ihalesinde firmamızı tercih ederek , sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BOSCH

Kapı güvenliklerinde firmamızı tercih ederek, MagicPass 12628+ID parmak izli ve kartlı terminaller sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DEDEMAN HOTEL

Personel takip sistemlerinde firmamızı tercih ederek , Magicpass 14500 parmak izli sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

HALKBANK

Firmamızı tercih ederek, banka genel müdürlüğünde ve şubelerinde devriye tur sistemimizin (guard tour) kurulumunu sağladılar.

İSTANBUL ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izli sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

İSTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİ

Firmamızı tercih ederek, personellerin takibi ve yetkilerine göre giriş yapabilmelerini sağlamak için standalone keylock parmak izli kapı kilitlerimizi ve devriye saatimizin kurulumunu sağladı.

DANONE

Gıda sektörünün dev firmaları arasında bulunan DANONE, turnikeli yemekhane otomasyonu ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

CONRAD HOTEL

Güvenlik kameraları ve güvenlik devriye tur sistemlerin firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

RITZ CARLTON HOTEL

Hotel müşteri odaları giriş ve çıkış sistemlerinde firmamızı tercih ederek, proximity kart okuyucu sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

KOMSAN KOMPRESÖR

Personel devam kontrol ve puantajında firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

TNT KARGO

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, turnikeli ve mobil parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

UPS KARGO

Depo ve antrepo güvenliği için firmamızı tercih ederek güvenlik sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

ÖZTİRYAKİLER

Firmamızı tercih ederek CCTV ve görüntü kayıt ve aktarım sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

YURTBAY SERAMİK

Firmamızı tercih ederek CCTV ve görüntü kayıt ve aktarım sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

DELTA TOPRAK

Firmamızı tercih ederek CCTV ve görüntü kayıt ve aktarım sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

ROBERT KOLEJİ

Firmamızı tercih ederek, eski sistemlerininin daha hızlı, daha şık ve verimli sistemlerle değiştirilmesini sağladı.

ACAR KENT

Firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin ve güvenlik sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MABEL ÇİKOLATA

Sektörünün en eski firmalarından olan MABEL A.Ş. personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

İSTANBUL TİCARET ODASI

Yapmış oldukları titiz araştırmalar neticesinde personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağladı. Kurum için ayrıca istemiş oldukları özel sistemler geliştirildi.

KARPER

Firmamızı tercih ederek, personellerinin maaşını 5 dakikada hazırlayabilmelerini sağlayan bataryalı ve modem bağlantılı olan Arextek sistemimiz ile sistemlerimizin kurulmasını sağladı.

PINAR

Gıda sektörünün en ciddi firmalarından olan PINAR işletme tesis güvenliği için firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

NÜKLEER ARAŞTIRMA MRK

Türkiye’nin ilk ve tek nükleer araştırma merkezi güvenli geçiş sistemlerinde firmamızı tercih ederek, turnikeli parmak izi geçiş sistemimizin kurulumunu sağladı.

AYTAÇ

Personel giriş çıkış takip sistemlerinde firmamızı tercih ederek, Perkotech 3.30 R Proximity kartlı kapı açma sistemimizin kurulmasını sağladı.

MEMORIAL HASTANESİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek , turnike ve sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

ADİL IŞIK

Personel devam kontrol sistemleri hususunda yapmış oldukları araştırmalar neticesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

WURTH

Firmamızı tercih ederek, paslanmaz çelik turnikemiz ile geçiş sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

KOMBASSAN HOLDİNG

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izi MagicPass 5500 sistemimizin kurulumunu sağladı.

İNCİRLİK HAVA ÜSSÜ

Kontrollü ve güvenli kapı geçiş sisteminde firmamızı tercih ederek, Arextek tr3800 proximity sistemizin kurulumunu sağladı.

DÜNYA GAZETESİ

20 Kapılık profesyonel access kontrol ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

LCW

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

GARİBOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

Burgaz alkollü içecekler şirketinde firmamızı tercih ederek, devriye tur sistemi , parmak izli personel geçiş ve yemekhane sistemimizin kurulumunu sağladı.

ECZACIBAŞI

Firmamızı tercih ederek, güvenlik tur kontrol sistemlerimizin kurulumu sağladı.

GALATASARAY SPOR KLÜBÜ

Güvenlik tur kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

ENKA HOLDİNG

Firmamızı tercih ederek, parmak izi ve turnikeli personel devam kontrol sistemi sistemimiz ile VIP geçiş kontol sistemimizin kurulumunu sağladı.

ALARKO HOLDİNG

Firmamızı tercih ederek, parmak izi ve turnikeli personel devam kontrol sistemi sistemimiz ile VIP geçiş kontol sistemimizin kurulumunu sağladı.

ÇUHADAROĞLU HOLDİNG

Firmamızı tercih ederek, parmak izi ve turnikeli personel devam kontrol sistemi sistemimiz ile VIP geçiş kontol sistemimizin kurulumunu sağladı.

MERCEDES KOLUMAN

MagicPass 5500 parmak izli personel devam kontrol sistemini tercih ederek giriş çıkışları kontrol altına aldı.

ELECTROLUX

Güvenli geçiş ve personel takibi sisteminde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

TEKFEN HOLDİNG A.Ş

Rusya,Romanya,Sibirya,Türkii Cumhuriyetleri ve Türkiye’de bir çok loksayonda kontrol sistemlerimizi tercih ederek sistemlerimizin kurulumunu sağladı.

KAYA GROUP

Gruba bağlı Marmara ve Akdeniz bölgesindeki 8 otelinde personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

RENAULT

Yetkili Servislerinde firmamızı tercih ederek, geçiş kontrol sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SOYAK HOLDİNG

Yaptıkları referans araştırmalarından sonra firmamızı tercih ederek, parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

AKBANK

Firmamızı tercih ederek, parmak izi güvenlik kontrolünde MagicPass 7500 sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI

Turnikeli giriş çıkış sistemleri ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MİGROS

Güvenlik sistemlerimizdeki memnuniyeti neticesinde Türkiye’ deki tüm depolarına turnikeli ve parmak izli personel devam kontrol sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

OFFICE 1 SUPERSTORE

Firmamızı tercih ederek, parmak izi güvenlik kontrolünde MagicPass 7500 sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

TEKZEN

Turnikeli giriş çıkış sistemleri ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GOSB TEKNOPARK

Yemekhane, access kontrol,kameralı personel devam kontrol ve otopark bariyer sistemi ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır. Sistemlerimiz Sayın Başbakanımız tarafından kesilen kurdele ile devreye alındı.

REİNA

Personel devam kontrol ve geçiş sistemlerinde firmamızı tercih ederek, Reina ve Reina’ya bağlı olan Men’s restorant ile Rits barda sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

İGDAŞ

İstanbul’un 16 ayrı ilçesindeki birimlerinin güvenlik kontrol ihalesinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BİODER

Güvenlik kontrolü sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

LOREAL

Yaptıkları referans araştırmalarının neticesinde firmamızı tercih ederek, bilgisayar bağlantılı personel devam kontrol sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

HUNCA

Güvenlik sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumu sağlamıştır.

KANYON AVM

Güvenlik sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumu sağlamıştır.

CAPİTOL AVM

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GALLERIA

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

HYUNDAI

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TÜRKŞEKER

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BAYMAK

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

AYGAZ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

AĞAOĞLU

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BURÇ KOLEJİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MİNTON

Personel devam kontrol sistemlerinde ve puantaj sisteminde firmamızı tercih ederek, parmak izli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GÜVEN SİGORTA

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KIBRIS LEVENT ŞİRKETLER GRUBU

Kıbrıs’ın en güzide ve büyük grubu olan şirketlerinde firmamızı tercih ederek, uzaktan erişim destekli parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DENİZ FENERİ DERNEĞİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MERİNOS

Fabrika personellerinin giriş çıkışlarını kontrol edebilmek için firmamızı tercih ederek, 5 Adet Arextek TR3800 kart okuyucu reader ile sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

NNR ISITMA

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

Firmamızı tercih ederek, turnikeli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Firmamızı tercih ederek, Arextek tr3800 modelimizle sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KIBRIS DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, Arextek tr3800 modelimizle sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

Parmak izli kapı açma sistemlerimiz ile ilgili kapılara yetkililerin giriş çıkış yapmasını sağlamakta olup dataları merkezinde monitör edilebilmektedir.

ESKIDJI

Firmamızı tercih ederek, katılımcılarının giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmek için %100 yerli üretimimiz olan turnike sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SİMTEL

Elektrikli ev aletleri sektöründe uzun yıllardır faaliyette olan SİMTEL yeni plazasında akıllı bina uygulamaları için firmamızı tercih ederek, firmaya özel tasarlanan sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

REYSAŞ

Sektörünün devlerinden olan firma personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, Türkiye genelindeki 13 ayrı lokasyonundaki dataları tek bir merkezden yönetmesini sağlayan sistemimiz ve parmak izli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ARİŞ MÜCEVHERAT

Tüm üretim merkezleri ve showroom larında personel takibi sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulmasını sağlamıştır.

GÜLAYLAR ALTIN

Tüm üretim merkezleri ve showroom larında personel takibi sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulmasını sağlamıştır.

CITROEN

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ŞAHİNLER HOLDİNG

Kapı tipi üst arama dedektörlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KULVAR DERSHANESİ

Öğrencilerin devam-devamsızlık durumu kartlı sistemlerimiz ile kontrol edilmektedir.

SINAV DERSHANESİ

Öğrenci devam-devamsızlık takibini turnikeli parmak izi sistemlerimizle yapmaktadır.

KONE ASANSÖRLERİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ORKA GRUP

Personel devam kontrol sistemlerimiz ve bekçi tur kontrol sistemlerimizi kullanmaktadırlar.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Parmak izli personel devam kontrol sistemimiz ile başka bir personelin kartını basmaları engellenerek puantaj takibi yapmaları sağlanmıştır.

TELE SERVİS

Parmak izli personel devam kontrol sistemimiz ile başka bir personelin kartını basmaları engellenerek puantaj takibi yapmaları sağlanmıştır.

BOTECH

Firmamızı tercih ederek, turnikeli sistemlerimizin kurulumunu sağlamışlardır.

TMSF İŞTİRAKLERİ

Firmamızdan almış oldukları uygulamalardaki verimlilik neticesinde personel devam kontrol sistemlerinde de bizi tercih ederek, kartlı kapı açma ve parmak izli personel devam kontrol sistemlerimizin bütün fabrikalarına kurulumunu sağlamışlardır.

SERFLEKS

Firmamızdan almış oldukları uygulamalardaki verimlilik neticesinde personel devam kontrol sistemlerinde de bizi tercih ederek, kartlı kapı açma ve parmak izli personel devam kontrol sistemlerimizin bütün fabrikalarına kurulumunu sağlamışlardır.

EMLAK PAZARLAMA

Yapmış oldukları incelemeler neticesinde bir çok firma arasından firmamızı tercih ederek, barkodlu personel otomasyonumuz ve yaka kartları sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GOLD BİLGİSAYAR

Firmamızı tercih ederek, tüm şubelerinde parmak izli personel ve yemekhane kontrol otomasyonumuzun kurulumunu sağlamıştır.

AJANS PRESS

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MEDYA TAKİP MERKEZİ

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, parmak izli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

OPEL GERÇEK

Firmamızı tercih ederek, şubelerine personel devam kontrol sistemlerimizin ve araç bariyer sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TARIM KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KARALİ ÇAY

Çay sektörünün lider markalarından KARALİ ÇAY Rize fabrikasındaki kurulu sistemimizin memnuniyeti neticesinde Mersin’deki fabrikalarına da sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DOĞAN HASTAHANESİ

Kullanmış oldukları manuel kart basma özellikli personel devam kontrol sistemlerinin firmamızı tercih etmeleri neticesinde modern ve daha hızlı olan parmak izli sistemlerimiz ile değişimini sağlamıştır.

VESTEL

Personel devam kontrol sistemlerinde firmamızı tercih ederek, MagicPass 12628 parmak izi sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

JETKENT SİTESİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

VİNÇSAN

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ELMAS TRİKO

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DİZAYN GRUP

Firmamızı tercih ederek, bekçi tur takip sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SARI KONAKLAR

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GÖKTUĞ GÜVENLİK

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

YURTİÇİ KARGO

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ÜÇGEN TALAŞ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

PİREKS BAKIR

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

UĞUR MAĞAZALARI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MOJİTO

Firmamızı tercih ederek, VIP koruma hizmetlerimizin kullanımını sağlamıştır.

DEKA TEKSTİL

Firmamızı tercih ederek, VIP koruma hizmetlerimizin kullanımını sağlamıştır.

DEKA GÜMRÜKLEME

Firmamızı tercih ederek, VIP koruma hizmetlerimizin kullanımını sağlamıştır.

NIKE TÜRKİYE

Firmamızı tercih ederek, VIP koruma hizmetlerimizin kullanımını sağlamıştır.

İSTİKBAL

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ÖZEL FERİKÖY ERMENİ OKULLARI

Firmamızı tercih ederek, VIP koruma hizmetlerimizin kullanımını sağlamıştır.

BİKA

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

FEVZİ DANIŞ İLKÖĞRETİM OKULU

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TEMG MERMER

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KERVAN GIDA

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ESENYURT LİSESİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BEYLİKDÜZÜ SHELL

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

HASTEL KABLO

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ADANALI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TEKNİK KİMYA

CCTV görüntü kayıt ve aktarım sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GAYSAN

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

VANKİM GRUP

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

AKABE KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TEPEBAŞI KATLI OTOPARK

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BEYLİKDÜZÜ ORGANİZE SANAYİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

AKMERCAN KONUTLARI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

CAPRICE GOLD İSTANBUL

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GYMBOREE

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

EVAL İNŞAAT

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

EUROMODA AKSESUAR

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BİMED TEKNİK

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

PRENSES BİJUTERİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DANIŞ METAL VE GERİ DÖNÜŞÜM

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

EVAL KONAKLARI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TURKCELL

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

TITANIC HOTELS

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

AVVA GİYİM

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

TÜRK KIZILAYI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

LÖSEV

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

YEŞİLAY

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

UNICEF

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

VODAFONE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

GALERİ KRİSTAL

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

AFAD

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

RADYO İSTANBUL AJANSI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

VIEWIST

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SSANGYONG

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SKODA

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

KLEEMANN ASANSÖR

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

TOÇEV

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

TW STEEL SAAT

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

FORUM SAAT

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

VİKO ELEKTRİK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

BİMER

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

ACCESSORIZE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

CRISPINO GİYİM

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

KIBRIS LİMAN HOTEL

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

PARKONE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

POLO SAAT

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

RAHMİ KOÇ MÜZESİ

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

GOLDMASTER

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SÖZER GOLD

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SUNSET İÇ GİYİM VE MAYO

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

FOSSIL SAAT

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

FUZUL OTOMOTİV

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SAAT&SAAT

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

PRESTIGE COLLEGE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

ROVSER OTOMOTİV

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SARAR GİYİM

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

LACOSTE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

TOSHIBA

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SWATCH

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

ROMAN

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

FCUK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

KOTON

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

AYYILDIZ MAYO

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

HARLEY DAVIDSON

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

VERSACE

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

HONDA

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

QATAR HAVAYOLLARI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

KANAL TÜRK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SHELL

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

MNG HAVAYOLLARI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

YDS

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

BLOW

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

BELLİZA MUTFAK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

UYAP

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

AŞK-I NEBİ

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

DENİZBANK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

MORÇATI KADIN SIĞINAĞI VAKFI

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

SİMETRİ MOBİLYA

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

BLUEPASİFİK

Sosyal medyada firmamızı tercih etmeleri neticesinde Haber Revizyon Dergisi’nde ilanları yayınlanmaktadır.

ZORLU TEKSTİL

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

GÜRSAN ALÜMİNYUM

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

UNİTİM HOLDİNG

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

FLYiNN RESIDENCE II

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DURAK BÜFE

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MUTSAN MUTFAK SANAYİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

CAPRİS KUYUMCULUK

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DOĞUBANK AVM

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SEMPATİ AVM

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ÇELE DERSHANESİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

İSTANBUL CENTER KUYUMCULAR ÇARŞISI

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ROCOCO CENTER

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BİLİŞİM VADİSİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ORYAL İNŞAAT

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

BÜYÜKÇEKMECE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DERNEĞİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ALTIN LASTİK KAPLAMA

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KİZİROĞLU GIDA

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

LALELİ MERİT ANTİK HOTEL

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KAMIŞOĞLU BETON

Firmamızı tercih ederek, parmak izli kapı açma sistemleri , hareket sensörleri, ses sensörleri,soygun alarm sistemleri ve IP kameralı kayıt-görüntüleme sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KAMIŞOĞLU İNŞAAT

Firmamızı tercih ederek, parmak izli kapı açma sistemleri , hareket sensörleri, ses sensörleri,soygun alarm sistemleri ve IP kameralı kayıt-görüntüleme sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ABC SEALANTS

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SCHAFER

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

SAPANCA ADLİYESİ

Güvenilirliğimiz neticesinde firmamızı tercih ederek, personel kapı girişi şifre-kart otomasyon sistemimizin kurulumunu sağlamıştır.

ARDEX

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

DEKON İNŞAAT

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

EROĞLU HOLDİNG

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KLEPSAN

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

KORKMAZ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TORUNLAR GYO

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

TC MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

Firmamızı tercih ederek, turnikeli sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

MUDO

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

ÖZEL TUZLA HASTAHANESİ

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.

PERMİSAN

CCTV görüntü kayıt ve aktarım ve soygun ihbar sistemlerinde firmamızı tercih ederek, sistemlerimizin kurulumunu sağlamıştır.