Türkiye’nen en önemli problemlerinden olan kadına şiddet için harekete geçildi. Ünlü isimler ‘Alo 183 Hayat Kurtarır’ ve ‘Kadına Şiddete Son!’ projesi için objektif karşısına geçti.

Kadına Şiddet Hattı ALO 183’e dikkat çekmek için ünlüler poz verdiler. Her gün gelen kadına şiddet haberlerine ünlüler de duyarsız kalmadı ve kadınlara destek vermek için poz verdiler.

Ünlü isimleri biraraya getiren proje ile ALO 183’ün bilinirliği arttırılmak istendi. Kadınların maruz kaldığı şiddet olaylarına ünlüler de duyarsız kalamadı.Yapımcılığını ve sanat yönetmenliğini Selçuk Kaya’nın üstlendiği projede 33 ünlü isim, fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit’in objektifinin önüne geçti.”ALO 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son!” temalı fotoğraf sergisi, 4 Mart Salı günü Forum İstanbul’dan başlayarak sergilenmeye başlandı.

“ALO 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son!” projesinde Alican Yücesoy, Başak Daşman, Begüm Yücetan, Burcu Kara, Bülent Seyran, Canan Hoşgör, Cüneyt Arkın & Betül Cüreklibatur, Engin Hepileri, Esin Övet, Esra Erol, Gülay Kamaz, Hakan Eratik & Yeşim Salkım, Hande Subaşı, Irmak Atuk, Işın Karaca, İpek Tuzcuoğlu, İvana Sert, Kaan Cüreklibatur, Mehmet Ali Erbil, Melis Babadağ, Murat Cüreklibatur, Nefise Karatay, Ogün Kaptanoğlu, Oya Aydoğan, Özlem Yıldız, Özlem Yılmaz, Pınar Altuğ, Saba Tümer, Sibel Turnagöl, Ümit Erdim, Yeşim Erçetin yer alıyor.

Fotoğraflarının ilk olarak sergileneceği şehirler ve sergi tarihleri şöyle:

İstanbul / Forum İstanbul : 4-20 Mart
Mersin / Forum Mersin : 4-20 Mart
Denizli / Forum Çamlık (Denizli) : 8-21 Mart
Trabzon / Forum Trabzon : 24 Mart – 6 Nisan

HRA-Haber Revizyon Ajans

© 2016 ATS GRUP TÜRKİYE | TANRI YARATTIKLARINI YARATTIKLARI İLE KORUR!

logo-footer

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN: