Orhangazi’ye bağlı Yenisölöz Mahallesi’nde ikamet eden ve ünü Türkiye genelinde bilinen, hatta dünya geneline yayılan elleri ve yürekleriyle şifa olan masör Şevket Başol ve oğulları Metin ile Turan Başol artık internet aracılığıyla dünyaya açıldı. Masaja gelmek isteyenler internet üzerinden online başvuru yapıp, randevu alabilecekler. Aynı zamanda masaja gelmek isteyenler masaj ve sağlık konusunda da bilgiler edinebilecekleri anında mesaj yazarak cevap alabilecekleri bir web sitesine ATS Grup ile kavuşmuş oldular.

Orhangazi’nin Yeni Solöz Mahallesinde 50 yıldır profesyonel masör olarak hizmet veren 81 yaşındaki Şevket Başol, günde 12 saat çalışarak 80 kişiye masaj yapıyor.

İsteyen online randevu alabilecek

Bursa’da herkesin ’Kırıkçı-fıtıkçı’ olarak tanıdığı masör Şevket Başol, iki oğluna da fıtık oluşacak bölgeler hakkında bilgiler verip yetenekleri geliştirmelerini sağladı. Bel ağrısı ile kıvranan hastaların birkaç gün sonra kendilerini daha iyi hissettiklerini, birçok vatandaşın da ameliyat olmaktan yapılan masaj sayesinde kurtulduğunu anlatan Şevket Başol, “İstanbul ve Bursa’nın yanı sıra, birçok şehirden insanlar köyümüzü buluyorlar. Şifa bulan herkes mutlaka bir gün arkadaşına bizi tavsiye ediyor. Bakanlardan, büyükşehir belediye başkanlarına kadar birçok hasta, yaptığımız masaj sayesinde sağlığına kavuştu. Doktorlardan bile masaj yaptırmaya gelenler var. Biz, fıtık olan bölgede elle manipülasyon yaparak sıkıntının dağılmasını sağlıyoruz. Kırık ve çıkık konusunda da uzun yıllardır oluşan tecrübelerimizle vatandaşlarımızı yanlış bildikleri konusunda uyarıyor ve bilgilendiriyoruz” dedi.

50 YILDIR ŞİFA DAĞITIYOR
Yeni Solöz’de 50 yıldır şifa dağıtan Şevket Başol’un büyük oğlu Turan Başol’da, haftanın 5 günü Bursa Bağlarbaşı’ndaki yeni yerinde vatandaşlara hizmet veriyor. Birçok ünlünün sağlığına kavuşmasında emekleri olan Şevket Başol ve oğulları, Sabah 09:00 ile 21:00 saatleri arasında Orhangazi’nin Yenisölöz Mahallesi’ne gelenlere hizmet veriyorlar.

DÜNYAYA AÇILDI
Ünü bölgeyi aşıp Türkiye genelinde bilinen Şevket Başol ve oğulları artık internet aracılığı ile dünyaya açıldı. Başol ailesi için internet sayfalarını ATS Grup hazırladı. Şevket Başol’un oğlu Metin Başol ise önceki akşam tamamlanan internet sitelerini ATS Grup sahibi R. Aytekin Türker ile birlikte inceledi. Metin Başol, site sayesinde masaja gelmek isteyenlerin online randevu alabileceklerini ve mesaj yazarak anında bilgilenebileceklerini söyledi. Başol ailesinin ününü dünyaya tanıtacak olan internet sitelerinin isimleri ise şöyle; www.yenisolozmasor.com, www.sevketbasol.com, www.turanbasol.com, www.metinbasol.com.

haberrevizyon-yenisoloz-masor

 

haberrevizyon-yenisoloz-masor2

 

HRA – Haber Revizyon Ajans

© 2016 ATS GRUP TÜRKİYE | TANRI YARATTIKLARINI YARATTIKLARI İLE KORUR!

logo-footer

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN: