Haber Revizyon, medya alanında kaliteli, dürüst ve başarılı yayıncılığını IMQS, International Media Quality Standards Organisation – Uluslar arası Medya Kalite Standartları sertifikasını alarak tescil ettirdi.

 

Haber Revizyon Faaliyet Alanları

 

Haber Revizyon Ajans, bağımsız bir yayın grubu olmanın verdiği özgürlük ile, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan önemli, gerçek ve doğru haberleri, tarafsız bir şekilde okurlarına aktarmayı ilke edinmiş olan Haber Revizyon Ajans, yayına başladığı günden bu yana basın etiği ve evrensel değerler çerçevesinde yayın yapmaktadır.
Haber Revizyon Dergisi, tüm Türkiye ve dünyada, yurt içi ve yurt dışından 20, 000 abonesine ulaştırılan Haber Revizyon Dergisi, okurlarını konusunda uzman yerli ve yabancı gazeteci, yazar, araştırmacı, akademisyen, doktor ve bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmış, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri ele alan kapsamlı, gündem haberleri, röportaj ve makaleler ile buluşturuyor. Bununla beraber, Türkiye’de çalışmaları ile adını duyurmuş önemli vakıf ve dernekler de Haber Revizyon ile işbirliği halinde çalışmaktalar. “Özgürlük Elinizde!” sloganıyla yola çıkan Haber Revizyon, bağımsız, tarafsız ve gerçek habercilik ilkeleriyle, Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmaktadır.

 

Haber Revizyon Radyo, 2014 Şubat ayında ATS Grup Bünyesinde yayın hayatına başlamış, www.radyohra.com üzerinden dinleyicileri ile buluşan, dinlerken keyifli vakit geçirebileceğiniz web radyosudur.

 

Haber Revizyon TV, ATS Grup bünyesinde, Haber Revizyon Medya’ya bağlı Haber Revizyon TV’de magazin, spor, eğlence, ekonomi, sanat ve haber programlarını takip edebilirsiniz. Haber Revizyon TV’ye istediğiniz yerden, istediğiniz zaman internet bağlantılı bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan bağlanıp izleyebilirsiniz.

 

IMQS Nedir?
IMQS, International Media Quality Standards Organisation (Uluslararası Medya Kalite Standartları) medya alanında kalite, eğitim ve yönetim standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmek üzere kurulmuştur. Dünya genelinde başta medya kuruluşları olmak üzere, şirketlere ve sektör profesyonellerine hizmet vermesi amaçlanmaktadır.

 

haberrevizyon-imqs

© 2016 ATS GRUP TÜRKİYE | TANRI YARATTIKLARINI YARATTIKLARI İLE KORUR!

logo-footer

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN: