ATS Grup yenilenen yüzü ile hizmet verdiği sektörlerde çalışmalarına devam ediyor.
ATS Grup, insanımızın ve ülkemizin geleceğiyle ilgili temel ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olmak düşüncesiyle R. Aytekin Türker tarafından kurulmuştur. ATS Grup, Türkiye’nin birkaç farklı sektöründe hizmet veren 7 markanın birleşiminden doğan ana bir şirkettir.

 

Türkiye’nin gelişmekte olan sektörlerinden Elektronik, Yenilenebilir Enerji, Medya ve Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Çalışanları ile birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

 

ATS Grup, konusunda uzman donanımlı personeli ile 1.800’ü aşkın kurum ve kuruluşun çözüm ortağı olmuştur.

 

ATS Grup bünyesinde, ATS Elektronik Güvenlik Sistemleri, ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Haber Revizyon Ajans, Haber Revizyon Dergisi, Haber Revizyon Radyo, Haber Revizyon TV ve Sosislim markaları bulunmaktadır.

 

ATS Elektronik Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sektöründeki hizmet alanlarımız, kobiler, sanayi kuruluşları, alış – veriş merkezleri, sinema, hastane, evler ve yerleşim sitelerine kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Amacımız, sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmek ve gerek bireysel, gerekse kurumsal güvenlik donanımlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktır.

 

ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri, güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirerek dünyamızı daha yaşanılabilir bir cennet olarak gelecek nesillere de bizlerin yaşadığı güzelliklerden faydalanabilmesi adına yenilenebilir enerji kaynakları ile enerji üreterek, daha temiz ve güvenli bir gelecek yaratmak adına hizmet vermektedir.

 

Haber Revizyon Ajans, bağımsız bir yayın grubu olmanın verdiği özgürlük ile, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan önemli, gerçek ve doğru haberleri, tarafsız bir şekilde okurlarına aktarmayı ilke edinmiş olan Haber Revizyon Ajans, yayına başladığı günden bu yana basın etiği ve evrensel değerler çerçevesinde yayın yapmaktadır.

 

Haber Revizyon Dergisi, tüm Türkiye ve dünyada, yurt içi ve yurt dışından 20, 000 abonesine ulaştırılan Haber Revizyon Dergisi, okurlarını konusunda uzman yerli ve yabancı gazeteci, yazar, araştırmacı, akademisyen, doktor ve bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmış, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri ele alan kapsamlı, gündem haberleri, röportaj ve makaleler ile buluşturuyor. Bununla beraber, Türkiye’de çalışmaları ile adını duyurmuş önemli vakıf ve dernekler de Haber Revizyon ile işbirliği halinde çalışmaktalar. “Özgürlük Elinizde!” sloganıyla yola çıkan Haber Revizyon, bağımsız, tarafsız ve gerçek habercilik ilkeleriyle, Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmaktadır.

 

HRA Radyo, 2014 Şubat ayında ATS Grup Bünyesinde yayın hayatına başlamış, www.radyohra.com üzerinden dinleyicileri ile buluşan, dinlerken keyifli vakit geçirebileceğiniz web radyosudur.

 

HRA TV, ATS Grup bünyesinde, Haber Revizyon Medya’ya bağlı Haber Revizyon TV’de magazin, spor, eğlence, ekonomi, sanat ve haber programlarını takip edebilirsiniz. Haber Revizyon TV’ye istediğiniz yerden, istediğiniz zaman internet bağlantılı bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan bağlanıp izleyebilirsiniz.

 

Sosislim, Türkiye’nin ateşteki lezzeti SOSİSLİM özel pişirme tekniği ile vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet sunuyor.

 

ats-grup-reklam

© 2016 ATS GRUP TÜRKİYE | TANRI YARATTIKLARINI YARATTIKLARI İLE KORUR!

logo-footer

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN: